
- Бар
- Коды:21929
NPQP-Y-R38-Q12-FD-P10 133089 FESTO - Төсегі бар Y-тәрізді үшайыршық. колеткалық бұранда R3/8-12 мм
54 532 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы NPQP-Y-R38-Q12-FD-P10 133089
Фитинг нысаны: төсегі бар Y-тәрізді тройник. жіппен • Жалғау: R3/8-12 мм • Корпус материалы: полипропилен (PP)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 133089 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Ғимарат | полипропилен (PP) |
| Жеткізу еселігі (саны) | 10 |
| Таңбалау | NPQP-Y-R38-Q12-FD-P10 |
| Салмақ | 28ж |
| Тамақ өнеркәсібінде қолдану үшін мақұлдау | материал туралы қосымша ақпаратты қараңыз |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қосылу | R3/8-12 мм |
| Қосылу, 1 арна | R3/8 |
| Қосылу, 2 арна | 12 мм (түтік) |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 10бар |
| Тығыздағыштар | этилен пропилендиенді каучук (EPDM) |
| Шартты өту | 6.2 мм |
| Фитинг нысаны | төсегі бар Y-тәрізді үшайыршық. жіппен |
| Цанга | тот баспайтын болат |
- Бағасы: 54 532 ₸

