
- Бар
- Коды:205710
FD7463 4-1/8 CAMOZZI - Ішінен тікелей жалғағыш. ілгекті бұранда G1/8-4 мм
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы FD7463 4-1/8
FD сериялы жылдам босату фитингтері суға, тағамға, сығылған ауаға, вакуумға және басқа сұйықтықтар мен газдарға арналған (құжаттамадағы үйлесімділік кестесін қараңыз).
Коллет қосылымы телефонды жылдам қосуға және алуға мүмкіндік береді, бұл уақыт шығындарын азайтады.
Фитингтер улы емес материалдардан жасалған және NSF және ACS сертификаттарымен расталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | FD7463 4-1/8 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | полиформальдегид (ПОМ) |
| Салмақ | 6.6ж |
| Негізгі материал | Пластик |
| Босату сақинасы | полиформальдегид (ПОМ) |
| Қосылу | G1/8-4 мм |
| Қосылу, 1 арна | G1/8 |
| Қосылу, 2 арна | 4 мм (түтік) |
| Жұмыс ортасы | вакуумсуазық-түлікқысылған ауа |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 98°C |
| Жұмыс қысымы | 20бар |
| Кілт өлшемі | 17мм |
| Тығыздағыштар | этилен пропилендиенді каучук (EPDM) |
| Фитинг нысаны | штуцер тікелей іштен. жіппен |
| Цанга | тот баспайтын болат AISI 301 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

