
- Бар
- Коды:205767
FD7590 10 CAMOZZI - 10 мм ілгекті панельді қосқыш
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы FD7590 10
FD сериялы жылдам босату фитингтері суға, тағамға, сығылған ауаға, вакуумға және басқа сұйықтықтар мен газдарға арналған (құжаттамадағы үйлесімділік кестесін қараңыз).
Коллет қосылымы телефонды жылдам қосуға және алуға мүмкіндік береді, бұл уақыт шығындарын азайтады.
Фитингтер улы емес материалдардан жасалған және NSF және ACS сертификаттарымен расталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | FD7590 10 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | полиформальдегид (ПОМ) |
| Бекіту бұрандасы | M24x1.75 |
| Салмақ | 19.5ж |
| Негізгі материал | Пластик |
| Босату сақинасы | полиформальдегид (ПОМ) |
| Қосылу | 10 мм |
| Жұмыс ортасы | вакуумсуазық-түлікқысылған ауа |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 98°C |
| Жұмыс қысымы | 20бар |
| Кілт өлшемі | 24;28,5 мм |
| Тығыздағыштар | этилен пропилендиенді каучук (EPDM) |
| Фитинг нысаны | панельді қосқыш |
| Цанга | тот баспайтын болат AISI 301 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

