
- Бар
- Коды:205750
FD7812 4-1/8 CAMOZZI - Төсегі бар тікелей адаптер. бұранда G1/8-4 мм
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы FD7812 4-1/8
FD сериялы жылдам босату фитингтері суға, тағамға, сығылған ауаға, вакуумға және басқа сұйықтықтар мен газдарға арналған (құжаттамадағы үйлесімділік кестесін қараңыз).
Коллет қосылымы телефонды жылдам қосуға және алуға мүмкіндік береді, бұл уақыт шығындарын азайтады.
Фитингтер улы емес материалдардан жасалған және NSF және ACS сертификаттарымен расталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | FD7812 4-1/8 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | полиформальдегид (ПОМ) |
| Салмақ | 2.7ж |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қосылу | G1/8-4 мм |
| Қосылу, 1 арна | G1/8 |
| Қосылу, 2 арна | 4 мм (төлке) |
| Жұмыс ортасы | вакуумсуазық-түлікқысылған ауа |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 98°C |
| Жұмыс қысымы | 20бар |
| Кілт өлшемі | 15мм |
| Тығыздағыштар | - |
| Фитинг нысаны | тікелей төсектен тұратын адаптер. бұрандалы төлке |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

