
- Бар
- Коды:28287
EMMS-ST-42-S-S-G2 1370470 FESTO - Қадамдық қозғалтқыш
306 980 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMMS-ST-42-S-S-G2 1370470
Стандарт: IEC 60034 • Қорғау класы: IP54 • Жұмыс кернеуі: 48 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1370470 |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 7 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 20 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Кернеу константасы, фаза | 23 mVmin |
| Макс. жылдамдық | 1740,1740 айн/мин |
| Таңбалау | EMMS-ST-42-S-S-G2 |
| Салмақ | 360г |
| Ротор инерциясының массалық моменті | 0,082 kgcm2 |
| Номиналды ток | 1.8A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 85 % |
| Қадамдық бұрыштың қателігі | ±5 % |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 48 V DC |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Тежеуішті ұстап тұру сәті | 0,4 Nm |
| Қозғалтқышты ұстап тұру сәті | 0,5 Nm |
| Индуктивтілік орамасының фазасы | 3,3 mH |
| Орамның кедергі фазасы | 1,75 Ohm |
| Толық адымдағы қадамдық бұрыш | 1,1,8 deg |
- Бағасы: 306 980 ₸




