
- Бар
- Коды:28289
EMMS-ST-57-M-SEB-G2 1370481 FESTO - Қадамдық қозғалтқыш
1 321 880 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMMS-ST-57-M-SEB-G2 1370481
Стандарт: IEC 60034 • Қорғау класы: IP54 • Жұмыс кернеуі: 48 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1370481 |
| Ротордың орналасу датчигі | Қосымша кодтаушы |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 10 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 52 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | RS422 TTL AB-арна + нөлдік индекс |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Кернеу константасы, фаза | 25,5 mVmin |
| Макс. жылдамдық | 1940,1940 айн/мин |
| Таңбалау | EMMS-ST-57-M-SEB-G2 |
| Салмақ | 1380ж |
| Ротор инерциясының массалық моменті | 0,48 kgcm2 |
| Тежегіштің инерция моменті | 0,02 kgcm2 |
| Номиналды ток | 0.21A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 85 % |
| Қадамдық бұрыштың қателігі | ±5 % |
| Қуатты тұтыну, тежегіш | 10 W |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | оптикалық |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 48 V DC |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Тежеуішті ұстап тұру сәті | 1 Nm |
| Қозғалтқышты ұстап тұру сәті | 1,4 Nm |
| Индуктивтілік орамасының фазасы | 0,95 mH |
| Орамның кедергі фазасы | 0,25 Ohm |
| Толық адымдағы қадамдық бұрыш | 1,1,8 deg |
- Бағасы: 1 321 880 ₸




