
- Бар
- Коды:28294
EMMS-ST-57-S-SE-G2 1370475 FESTO - Қадамдық қозғалтқыш
635 900 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMMS-ST-57-S-SE-G2 1370475
Стандарт: IEC 60034 • Қорғау класы: IP54 • Жұмыс кернеуі: 48 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1370475 |
| Ротордың орналасу датчигі | Қосымша кодтаушы |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 10 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 52 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | RS422 TTL AB-арна + нөлдік индекс |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Кернеу константасы, фаза | 12 mVmin |
| Макс. жылдамдық | 2720,2720 айн/мин |
| Таңбалау | EMMS-ST-57-S-SE-G2 |
| Салмақ | 970ж |
| Ротор инерциясының массалық моменті | 0,29 kgcm2 |
| Номиналды ток | 0.21A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 85 % |
| Қадамдық бұрыштың қателігі | ±5 % |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | оптикалық |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 48 V DC |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Тежеуішті ұстап тұру сәті | 0,4 Nm |
| Қозғалтқышты ұстап тұру сәті | 0,8 Nm |
| Индуктивтілік орамасының фазасы | 0,5 mH |
| Орамның кедергі фазасы | 0,15 Ohm |
| Толық адымдағы қадамдық бұрыш | 1,1,8 deg |
- Бағасы: 635 900 ₸




