
- Бар
- Коды:28302
EMMS-ST-87-M-SE-G2 1370487 FESTO - Қадамдық қозғалтқыш
955 390 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMMS-ST-87-M-SE-G2 1370487
Стандарт: IEC 60034 • Қорғау класы: IP54 • Жұмыс кернеуі: 48 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1370487 |
| Ротордың орналасу датчигі | Қосымша кодтаушы |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 65 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 200 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | RS422 TTL AB-арна + нөлдік индекс |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Кернеу константасы, фаза | 68,6 mVmin |
| Макс. жылдамдық | 550 550 айн/мин |
| Таңбалау | EMMS-ST-87-M-SE-G2 |
| Салмақ | 3200г |
| Ротор инерциясының массалық моменті | 1,9 kgcm2 |
| Номиналды ток | 9.5A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 85 % |
| Қадамдық бұрыштың қателігі | ±5 % |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | оптикалық |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 48 V DC |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Тежеуішті ұстап тұру сәті | 2 Nm |
| Қозғалтқышты ұстап тұру сәті | 5,9 Nm |
| Индуктивтілік орамасының фазасы | 2,6 mH |
| Орамның кедергі фазасы | 0,23 Ohm |
| Толық адымдағы қадамдық бұрыш | 1,1,8 deg |
- Бағасы: 955 390 ₸




