
- Бар
- Коды:53899
KS3-CN-6 531672 FESTO - Жалғағыш
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы KS3-CN-6 531672
Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 387л/мин • Қосылу мүмкіндігі: 6 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 531672 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Таңбалау | KS3-CN-6 |
| Салмақ | 8г |
| Қосылу | 6 мм |
| Қосылу, 2 арна | 6 мм (түтік ішінде.) |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 12бар |
| Стандартты номиналды шығыс | 387л/мин |
| Шартты өту | 4.9 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

