
- Бар
- Коды:53756
KS5-СК-13 4096 FESTO - Жалғағыш
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы KS5-CK-13 4096
Стандартты номиналды шығын: 2043л/мин • Қосылу мүмкіндігі: 13 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4096 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Таңбалау | KS5-CK-13 |
| Салмақ | 251ж |
| Қосылу | 13 мм |
| Қосылу, 2 арна | 13 мм (ішкі түтік) |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 12бар |
| Стандартты номиналды шығыс | 2043ж/мин |
| Шартты өту | 11.7мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

