
- Бар
- Коды:53764
PE-1/8-1N 6217 FESTO - Қысым қосқыштары
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы PE-1/8-1N 6217
Дискретті шығыс: НО/НЗ (аудармалы), құрғақ контакт • Электрлік қосылым: терминалдар • Қосылу мүмкіндігі: G1/8 • Қорғау класы: IP00, IP20 • Жұмыс кернеуі: 12 ÷ 250 V айнымалы ток • Корпус материалы: алюминий;болат;полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 6217 |
| Дискретті шығу | БІРАҚ/НЗ (аудармалы), құрғақ жанасу |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Өлшенетін шама | артық қысым |
| Қорғау сыныбы | IP00IP20 |
| Байланыстар | күміс |
| Ғимарат | алюминий;болат;полиамид (PA) |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 1Гц |
| Қосу нүктесінің максимумы | 2 bar |
| Таңбалау | PE-1/8-1N |
| Салмақ | 40г |
| Минималды жүктеме тогы | 100 мА |
| Өшіру нүктесінің минимумы | 0,5 bar |
| Монтаждау | монтаждау рамасында 1 өтетін тесік |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 8бар |
| Жұмыс кернеуі | 12 ÷ 250 V AC |
| Датчик түрі | пневмоэлектрлік қысым датчигі |
| Ауыстыру функциясы | тұрақты гистерезисі бар шекті шама |
| Электр байланысы | терминалдар |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

