
- Бар
- Коды:53927
SDE1-D10-G2-FQ4-L-P2-M8 537029 FESTO - Қысым датчигі
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SDE1-D10-G2-FQ4-L-P2-M8 537029
Дискретті шығыс: НО/НЗ, PNP • Өлшеу диапазоны: 0 ÷ 10 бар • Стандарт: EN 60947-5-2 • Электр байланысы: M8x1 4 істікшелі қосқыш, кабель • Жалғау: 4 мм • Қорғау класы: IP65 • Жұмыс кернеуі: 15 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: полиамид (PA);арматурасы бар полиформальдегид (POM)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 537029 |
| Гистерезис | 0 ÷ 90 % |
| Өлшеу диапазоны | 0 ÷ 10 бар |
| Шекті мәнді орнату ауқымы | 2 ÷ 99.8 % |
| Дискретті шығулар, саны | 2 |
| Дискретті шығу | БІРАҚ/НЗ, PNP |
| Көрсету | Артқы жарығы бар СКД индикаторы |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | дүрсілдеген |
| Рұқсатсыз қайта конфигурациялаудан қорғау | PIN-Code |
| Полярлықтың өзгеруінен қорғау | барлық электрлік қосылыстар үшін |
| Өлшенетін шама | дифференциалды қысым,артық қысым |
| Жай-күй индикаторы | LCD |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | полиамид (PA);арматураланған полиформальдегид (POM) |
| Макс. шығу тогы | 150мА |
| Таңбалау | SDE1-D10-G2-FQ4-L-P2-M8 |
| Салмақ | 150г |
| Монтаждау | монтаждау панеліне орнату |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Баптау/реттеу | оқыту функциясы |
| Негізгі материал | Пластик |
| Ауыстыру нүктесінің қайталануы | 0.3% |
| Қосылу | 4 мм |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 15 ÷ 30 V DC |
| Стандарт | EN 60947-5-2 |
| Датчик түрі | пьезорезистивті қысым датчигімен |
| Дәлдік | 2 %FS |
| Ауыстыру функциясы | еркін бағдарламаланатын |
| Электр байланысы | M8x1 4 істікшелі қосқыш, кабель |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

