
- Бар
- Коды:24112
SMEO-8E-K-24-S6 171158 FESTO - Қамыс қосқышының орналасу сенсоры, БІРАҚ кабель 2-өткізгіш. 2.5 м
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SMEO-8E-K-24-S6 171158
Дискретті шығыс: БІРАҚ, құрғақ контакт • Өлшеу принципі: қамыс қосқышы • Электр қосылымы: кабель • Кабель ұзындығы: 2,5м • Қорғаныс класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 0 ÷ 30 V айнымалы ток • Корпус материалы: термопластикалық полиуретан (ТПУ)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 171158 |
| Қосу уақыты | 0,5мс |
| Өшіру уақыты | 0.03мс |
| Дискретті шығу | БІРАҚ, құрғақ жанасу |
| Кабель ұзындығы | 2.5м |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Жоқ |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Полярлықтың өзгеруінен қорғау | барлық электрлік қосылыстар үшін |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Кабельдегі сымдар саны | 2 |
| Ғимарат | термопластикалық полиуретан (ТПУ) |
| Макс. шығу тогы | 500мА |
| Макс. ауыстырылатын қуат | 10 Вт |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 500 Гц |
| Таңбалау | SMEO-8E-K-24-S6 |
| Салмақ | 40г |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен |
| Шығу бағыты | көлденең |
| Оқшаулау кернеуі | 50В |
| Өру/оқшаулау | TPE-S |
| Негізгі материал | Пластик |
| Кернеудің төмендеуі | 0.5Жылы |
| Ауыстыру шегінің қайталануы | ± 0,1 mm |
| Өлшеу принципі | қамыс |
| Жұмыс температурасы | -40 ÷ 120°C |
| Жұмыс кернеуі | 0 ÷ 30 V AC |
| Конструкция түрі | Т-тәрізді ойық үшін |
| Электр байланысы | кабель |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

