
- Бар
- Коды:24113
SMEO-8E-M12-LED-230 171160 FESTO - Қамыс қосқышының орналасу сенсоры, БІРАҚ, M12 қосқышы
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SMEO-8E-M12-LED-230 171160
Дискретті шығыс: БІРАҚ, құрғақ контакт • Өлшеу принципі: қамыс қосқышы • Стандарт: EN 60947-5-2 • Электр қосылымы: M12x1 3 істікшелі қосқыш • Қорғаныс класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 3 ÷ 230 V айнымалы ток • Корпус материалы: алюминий;тот баспайтын болат;термопластикалық полиуретан (TPU)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 171160 |
| Қосу уақыты | 2мс |
| Өшіру уақыты | 0.03мс |
| Дискретті шығу | БІРАҚ, құрғақ жанасу |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Жоқ |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Полярлықтың өзгеруінен қорғау | Жоқ |
| Импульстік қуат | 4кВ |
| Жай-күй индикаторы | сары жарық диоды |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Ғимарат | алюминий;тот баспайтын болат;термопластикалық полиуретан (TPU) |
| Макс. шығу тогы | 120мА |
| Макс. ауыстырылатын қуат | 10 ВА,10 Вт |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 500 Гц |
| Таңбалау | SMEO-8E-M12-LED-230 |
| Салмақ | 9г |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен |
| Шығу бағыты | осьтік |
| Кернеудің төмендеуі | 3.9Жылы |
| Ауыстыру шегінің қайталануы | ± 0,1 mm |
| Өлшеу принципі | қамыс |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 60°C |
| Жұмыс кернеуі | 3 ÷ 230 V AC |
| Стандарт | EN 60947-5-2 |
| Конструкция түрі | Т-тәрізді ойық үшін |
| Электр байланысы | M12x1 3 істікшелі қосқыш |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

