
- Бар
- Коды:24115
SMEO-8E-S-LED-24 171163 FESTO - Қамыс қосқышының орналасу сенсоры, БІРАҚ, M8 қосқышы
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SMEO-8E-S-LED-24 171163
Дискретті шығыс: БІРАҚ, құрғақ контакт • Өлшеу принципі: қамыс қосқышы • Стандарт: EN 60947-5-2 • Электр қосылымы: M8x1 3 істікшелі қосқыш • Қорғаныс класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 12 ÷ 30 V айнымалы ток • Корпус материалы: алюминий;никельмен қапталған жез;тот баспайтын болат;термопластикалық полиуретан (TPU)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 171163 |
| Қосу уақыты | 0,5мс |
| Өшіру уақыты | 0.03мс |
| Дискретті шығу | БІРАҚ, құрғақ жанасу |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Жоқ |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Полярлықтың өзгеруінен қорғау | Жоқ |
| Импульстік қуат | 0.8 шаршы |
| Жай-күй индикаторы | сары жарық диоды |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Байланыстар | жез, никельмен қаптау |
| Ғимарат | алюминий;никельмен қапталған жез;тот баспайтын болат;термопластикалық полиуретан (TPU) |
| Макс. шығу тогы | 500мА |
| Макс. ауыстырылатын қуат | 10 ВА,10 Вт |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 800 Гц |
| Таңбалау | SMEO-8E-S-LED-24 |
| Салмақ | 10г |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен |
| Шығу бағыты | көлденең |
| Ауыстыру шегінің қайталануы | ± 0,1 mm |
| Өлшеу принципі | қамыс |
| Жұмыс температурасы | -40 ÷ 60°C |
| Жұмыс кернеуі | 12 ÷ 30 V AC |
| Стандарт | EN 60947-5-2 |
| Конструкция түрі | Т-тәрізді ойық үшін |
| Электр байланысы | M8x1 3 істікшелі қосқыш |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

