
- Бар
- Коды:14005
VZWE-F-M22C-M-G1-250-H 1795190 FESTO - Импульстік клапан, фланецті, электрлік. тірек., катушкасыз
144 380 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VZWE-F-M22C-M-G1-250-H 1795190
Клапанның қызметі: екі жақты (2/2) НЗ • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: катушка жоқ • Жалғау: G1;фланец ⌀59 мм • Қорғаныс класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1795190 |
| Бұрандалар | Тот баспайтын болат,Тот баспайтын болат 1.4301 |
| Қосу уақыты | 30мс |
| Өшіру уақыты | 100мс |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | VZWE-F-M22C-M-G1-250-H |
| Салмақ | 430г |
| Монтаждау | тартылғанбұрандалы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушканың кернеуі | катушкалар жоқ |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қысым айырмасы | 0.35бар |
| Поршеньді түтік | Қоспаланған болат |
| Қосылу | G1;ернемек ⌀59 мм |
| Қолдану | қаптық сүзгілерді тазалау үшін |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | маймен жұмыс істеу мүмкін емес |
| Өткізгіштік қабілеті Kv (метрикалық коэффициент) | 22м3/сағ |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 0.35 ÷ 8бар |
| Қолмен қайталау | Жоқ |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | мембраналық клапан;фланеці бар түзу нұсқа |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 25мм |
| Клапанның қызметі | екі жүрісті (2/2) НЗ |
- Бағасы: 144 380 ₸


