
- Бар
- Коды:25610
CASB-MT-D3-R7 8071781 FESTO - Сенсор интерфейсі
787 290 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CASB-MT-D3-R7 8071781
Қорғау класы: IP65 • Жұмыс кернеуі: 20.4 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8071781 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Полярлықтың өзгеруінен қорғау | Иә |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. электр энергиясын тұтыну | 6 Вт |
| Таңбалау | CASB-MT-D3-R7 |
| Салмақ | 350г |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бір шығысқа ток бойынша жүктеме | 50мА |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қалдық пульсация | 0.05 |
| Шығуларда жүктеме болмаған кезде токты тұтыну | 50 mA |
| Қорғау сыныбы бойынша ескертпе | жиналған күйінде |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 20.4 ÷ 30 V DC |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/фторлы каучук (FPM/FKM/Viton) |
- Бағасы: 787 290 ₸

