
- Бар
- Коды:179252
90825 000 01 AIGNEP - 12 мм пневматикалық шланг катушкасы
788 240 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы 90825 000 01
AIGNEP 9082500001 КАТУШКАСЫНДАҒЫ ПНЕВМАТИКАЛЫҚ ШЛАНГ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aignep |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 90825 000 01 |
| Ішкі диаметрі | 8 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Салмақ | 4500г |
| Сыртқы диаметрі | 12 мм |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ұзындығы | 9+1м |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 40°C |
| Жұмыс қысымы | 15бар |
| Стандартты номиналды шығыс | 450 л/мин |
- Бағасы: 788 240 ₸


