
- Бар
- Коды:179253
90825 000 03 AIGNEP - 14 мм пневматикалық шланг катушкасы
1 104 730 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы 90825 000 03
AIGNEP 9082500003 КАТУШКАСЫНДАҒЫ ПНЕВМАТИКАЛЫҚ ШЛАНГ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aignep |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 90825 000 03 |
| Ішкі диаметрі | 10 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Салмақ | 8000г |
| Сыртқы диаметрі | 14 мм |
| Қосылу | G3/8 |
| Жұмыс ұзындығы | 15+1м |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 40°C |
| Жұмыс қысымы | 15бар |
| Стандартты номиналды шығыс | 610л/мин |
- Бағасы: 1 104 730 ₸


