
- Бар
- Коды:19800
CESA-GW-AS-CO 567033 FESTO - ASI-i модулі
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CESA-GW-AS-CO 567033
Қорғау класы: IP20 • Жұмыс кернеуі: AS-i voltage 30 V DC • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 567033 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Бағдарламалау/диагностика интерфейсі | RS232 |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | 5 істікшелі,CANopen, Device Specification CiA DS-301,COMBICON,қосқыш,қосқыш 5 істікшелі COMBICON |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Макс. токты тұтыну | 200мА |
| Таңбалау | CESA-GW-AS-CO |
| Салмақ | 520г |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 55°C |
| Жұмыс кернеуі | AS-i voltage 30 V DC |
| Өлшемдері | 85, мм85x120x83мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

