
- Бар
- Коды:19801
CESA-GW-AS-PB 567032 FESTO - ASI-i модулі
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CESA-GW-AS-PB 567032
Қорғау класы: IP20 • Жұмыс кернеуі: AS-i voltage 30 V DC • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 567032 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Бағдарламалау/диагностика интерфейсі | RS232 |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | 9 істікшелі,PROFIBUS DIN 19245 3-бөлім,Sub-D,розетка,розетка Sub-D 9 істікшелі |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Макс. токты тұтыну | 200мА |
| Таңбалау | CESA-GW-AS-PB |
| Салмақ | 460г |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 55°C |
| Жұмыс кернеуі | AS-i voltage 30 V DC |
| Өлшемдері | 75, мм75x120x83мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

