
- Бар
- Коды:29118
CECC-LK 574418 FESTO - бақылаушы
1 445 990 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CECC-LK 574418
Электр қосылымы: D-Sub 15 істікшелі қосқыш, терминалдар • Қорғаныс класы: IP20 • Жұмыс кернеуі: 24 В тұрақты ток
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ethernet, қосқыш қосқыш | RJ45 |
| Артикул | 574418 |
| Дискретті кірістер, саны | 12 |
| Дискретті шығулар, саны | 8 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Жай-күй индикаторы | жарық диоды |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | 9 істікшелі, CAN-Bus, Sub-D, қосқыш |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі, гальваникалық оқшаулау | Иә |
| Қауіпсіздік сыныбы | III |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Макс. шығу тогы | 500мА |
| Сызықтың макс. ұзындығы | 30 m inputs |
| Макс. электрмен жабдықтау қуаты | 0.25 |
| Макс. токты тұтыну | 100мА |
| Таңбалау | CECC-LK |
| Салмақ | 200ж |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 95%, конденсат түзілмейді |
| Күйді көрсету | LED |
| Хаттама | CANopenI-PortIO-LinkModbusTCPTCP/IP, EasyIP, Modbus TCP |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 55°C |
| Жұмыс кернеуі | 24 V DC |
| Бағдарламалау ортасы | CODESYS V3 |
| Электр байланысы | D-Sub 15 істікшелі қосқыш, терминалдар |
| Электр байланысы 1 | D-Sub қосқышы 15 істікшелі |
| Электр байланысы 2 | терминалдар |
| Бағдарламалау тілі | IEC 61131-2 бойынша,командалар тізімі (STL),құрылымдық мәтін,реттілік функциялар кестесі,функционалдық диаграмма,электрлік байланыс схемасы (LDR) |
- Бағасы: 1 445 990 ₸

