
- Бар
- Коды:25608
SPC11-POT-LWG 192217 FESTO - Позициялау контроллері
1 279 062 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SPC11-POT-LWG 192217
Электр қосылымы: D-Sub 15 істікшелі қосқыш • Кабель ұзындығы: 0.3м • Қорғаныс класы: IP65 • Жұмыс кернеуі: 24 В тұрақты ток
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 192217 |
| Сигналды беру уақыты, кірістер | 20 ms |
| Дискретті кірістер, саны | 8 |
| Дискретті шығулар, саны | 5 |
| Көрсету | 3 таңбалы,7 таңбалы,түсі: қызыл |
| Кабель ұзындығы | 0.3м |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±25 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғаныс сақтандырғышы, шығыс | Макс. ажырату тогы: 500 мА,Барлық шығыстардың қосындысы арқылы,Электроника |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Пропорционалды бөлгішсіз токтың максималды шығыны | 70 mA |
| Пропорционалды бөлгішпен токтың максималды шығыны | 1,1 A |
| Таңбалау | SPC11-POT-LWG |
| Салмақ | 400г |
| Бір шығысқа ток бойынша жүктеме | 100мА |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 95%, конденсат түзілмейді |
| Токты тұтыну, кірістер | 4 mA |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 24 V DC |
| Резервтік деректер | Флэш-жады |
| Кірістердің түрі | Электр оқшаулауы жоқ,IEC 61131-2 сәйкес,Позитивті логика (PNP) |
| Шығу түрі | электр оқшаулауы жоқ,IEC 61131-2 сәйкес,позитивті логика (PNP) |
| Электр байланысы | D-Sub қосқышы 15 істікшелі |
- Бағасы: 1 279 062 ₸

