
- Бар
- Коды:5323
КЛ-10-10- P-A 170554 FESTO - Шағын суппорт
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SLT-10-10-P-A 170554
Поршеньнің диаметрі: 10мм • Инсульт: 10мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: жылжымалы бағыттаушы (шарикті) • Жалғау: M5 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 170554 |
| Поршеньнің диаметрі | 10 мм |
| Шеткі қалыптарды/жүрісті баптау диапазоны | 4 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | SLT-10-10-P-A |
| Салмақ | 252ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Жылжымалы масса | 125ж |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 79Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 94Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | шымылдық (топсалы) |
| Тығыздағыштар | сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Барысы | 10 мм |
| Өзек | тот баспайтын қоспаланған болат |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

