
- Бар
- Коды:5355
КЛ-20-50- A-CC-B 197904 FESTO - Шағын суппорт
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SLT-20-50-A-CC-B 197904
Поршеньнің диаметрі: 20мм • Инсульт: 50мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: жылжымалы бағыттаушы (шарикті) • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 197904 |
| Поршеньнің диаметрі | 20мм |
| Шеткі қалыптарды/жүрісті баптау диапазоны | 12 |
| Демпфирлеу ұзындығы | 8мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | SLT-20-50-A-CC-B |
| Салмақ | 1375ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.02 мм |
| Жылжымалы масса | 1347ж |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 317Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 376Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | шымылдық (топсалы) |
| Тығыздағыштар | сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Барысы | 50 мм |
| Өзек | тот баспайтын қоспаланған болат |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

