
- Бар
- Коды:5378
КЛ-25-100- P-A 170580 FESTO - Шағын суппорт
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SLT-25-100-P-A 170580
Поршеньнің диаметрі: 25мм • Инсульт: 100мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: жылжымалы бағыттаушы (шарикті) • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 170580 |
| Поршеньнің диаметрі | 25мм |
| Шеткі қалыптарды/жүрісті баптау диапазоны | 12 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | SLT-25-100-P-A |
| Салмақ | 3210г |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Жылжымалы масса | 1516ж |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 495Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 590Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | шымылдық (топсалы) |
| Тығыздағыштар | сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Барысы | 100мм |
| Өзек | тот баспайтын қоспаланған болат |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

