
- Бар
- Коды:53930
СЛТ-10-50- LS-G04 537447 FESTO - Шағын суппорт
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SLTE-10-50-LS-G04 537447
Дыбыс қысымының деңгейі: 50дБ • Үлгі өлшемі: ø10 мм • Қорғаныс класы: IP40 • Жұмыс кернеуі: 24 В тұрақты ток • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 537447 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Арба | алюминий қорытпасы,анодталған |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | SLTE-10-50-LS-G04 |
| Салмақ | 574ж |
| Мин. қозғалыс жылдамдығы | 2 мм/с |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтаушы төлкес ішкі бұранда арқылы өтетін тесік |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы | Шыңдалған болат |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 100 000 мкм |
| Жылжымалы масса | 163ж |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 40°C |
| Жұмыс кернеуі | 24 V DC |
| Жұмыс барысы | 50 mm |
| Тарау | Сілтеме датчигі,Тіреуді бекітетін, теріс,Тіреуді бекітетін, позитивті |
| Қозғалтқыш түрі | тұрақты токтың сервоқозғалтқышы |
| Конструкция түрі | шарлы бұрандалы берілісі бар электромеханикалық желілік жетек |
| Шпиндель түрі | Бұранда-гайканы беру |
| Өлшем | ø10 мм |
| Дыбыс қысымының деңгейі | 50дБ |
| Өзек | анодталған алюминий |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

