
- Бар
- Коды:265276
CPR-E-14DOH-P - 14DO x 24DC / 0,5A PNP дискретті шығыс модулі
644 542 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPR-E-14DOH-P
Дискретті шығыс: PNP • Жұмыс кернеуі: 24 V DC
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | CPR-E-14DOH-P |
| Дискретті шығулар, саны | 14 |
| Дискретті шығу | PNP |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Макс. әрбір модуль үшін жалпы ток | 7A |
| Монтаждау | DIN-рейкте |
| Бір шығысқа ток бойынша жүктеме | 500мА |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 10 - 95%, конденсат түзілмейді |
| Өндіруші | - |
| Хаттама | EtherCAT |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 55°C |
| Жұмыс кернеуі | 24 V DC |
| Электрмен жабдықтау | шығуларды сырттан қоректендіру |
- Бағасы: 644 542 ₸





