
- Бар
- Коды:265273
CPR-E-8DO-N - 8DO x 24DC / 0,05A NPN дискретті шығыс модулі
339 395 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPR-E-8DO-N
Дискретті шығыс: NPN • Жұмыс кернеуі: 24 V DC
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | CPR-E-8DO-N |
| Жарықдиодтардың көмегімен диагностика | әр арна үшін жеке индикатор |
| Дискретті шығулар, саны | 8 |
| Дискретті шығу | NPN |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Макс. әрбір модуль үшін жалпы ток | 0.4A |
| Монтаждау | DIN-рейкте |
| Бір шығысқа ток бойынша жүктеме | 50мА |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 10 - 95%, конденсат түзілмейді |
| Өндіруші | - |
| Хаттама | EtherCAT |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 55°C |
| Жұмыс кернеуі | 24 V DC |
| Электрмен жабдықтау | ішкі шина арқылы |
- Бағасы: 339 395 ₸





