
- Бар
- Коды:19814
CPX 197330 FESTO - Модульдік контроллер
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX 197330
Қорғау класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 197330 |
| Жарылыстан қорғау | Ex n (ұшқын түзілуінің болмауы) |
| Диагностика | Channel and module-oriented diagnostics,Diagnostics memory,Кернеуі төмен модульдер |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Жай-күй индикаторы | арна күйімодуль күйіжүйенің күйішинаның күйі |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Макс. электрмен жабдықтау қуаты | 16 A |
| Кіруге арналған мекенжайлардың максималды саны | 64 Byte |
| Шығуға арналған мекенжайлардың максималды саны | 64 Byte |
| Таңбалау | CPX |
| Жарылыстан қорғауды таңбалау | II 3G Ex nA IIC T4 X Gc |
| Конфигурация параметрлері | Diagnostics behaviour,Forcing of channels,Signal setup,Ақаулыққа төзімді реакция |
| Хаттама | Fieldbus |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

