
- Бар
- Коды:19818
CPX-2ZE2DA 576046 FESTO - Кіру/шығу модулі
1 041 532 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-2ZE2DA 576046
Дискретті шығыс: PNP/NPN • Қорғау класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: полимер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 576046 |
| Кірістегі тербеліс уақыты | 0,1 мкс (0,2 мкс, 0,4 мкс, 0,8 мкс, 1 мкс, 2 мкс, 4 мкс, 8 мкс, 10 мкс, 50 мкс, 100 мкс, 500 мкс, 1 мкс, 3 мкс, 10 мкс, 20 мкс параметрленетін) |
| Кіріс сипаттамалары | IEC 1131-2 бойынша, 02 тип |
| Диагностика | Operating mode-dependent diagnostics |
| Дискретті кірістер, саны | 2 |
| Дискретті шығулар, саны | 2 |
| Дискретті шығу | PNP/NPN |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | арнаға арналған ішкі электрондық қорғаныс сақтандырғышы |
| Жай-күй индикаторы | 1 group diagnostics10 channel status2 channel diagnostics2 module diagnostics |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Ғимарат | полимер |
| Сызықтың макс. ұзындығы | 30 m |
| Макс. модульге кірудің қалдық тогы | 0.0833333333333333 |
| Макс. токты тұтыну | 35мА |
| Таңбалау | CPX-2ZE2DA |
| Салмақ | 130г |
| Монтаждау қадамы | 50 мм |
| Негізгі материал | Пластик |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x50мм |
| Ауыстыру деңгейі | Сигнал 0: ≤ 5 V,Сигнал 1: ≥ 11 V |
- Бағасы: 1 041 532 ₸

