
- Бар
- Коды:19819
CPX-4AE-4AA-H 8059847 FESTO - Кіріс модулі
1 093 952 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-4AE-4AA-H 8059847
Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: поликарбонат (ДК);арматурасы бар полиамид (ПА)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| HART | Иә |
| Аналогтық кірістер, саны | 4 |
| Аналогты шығулар, саны | 4 |
| Аналогтық кіріс | 4 ÷ 20Ма/0 ÷ 20Ма |
| Аналогтық шығыс | 4 ÷ 20Ма/0 ÷ 20Ма |
| Артикул | 8059847 |
| Диагностика | Limit violation per channel,Limit violation to NE43 per channel,Overflow/underflow,Short circuit/overload per channel,Wire break per channel,ошибка параметризации |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | арнаға арналған ішкі электрондық қорғаныс сақтандырғышы |
| Полярлықтың өзгеруінен қорғау | барлық электрлік қосылыстар үшін |
| Жай-күй индикаторы | 1 group diagnostics4 channel diagnostics4 channel status |
| Ғимарат | поликарбонат (ДК);арматураланған полиамид (ПА) |
| Сызықтың макс. ұзындығы | 500 m |
| Макс. токты тұтыну | 170мА |
| Таңбалау | CPX-4AE-4AA-H |
| Салмақ | 77.4ж |
| Монтаждау | жұптастыру блогына |
| Монтаждау қадамы | 50 мм |
| Негізгі материал | Пластик |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 95%, конденсат түзілмейді |
| Қате - қоршаған орта температурасының рұқсат етілген шегінен шығу | ± 0,3 % |
| Қайталануы | 25 °C температурада 0,05% |
| Ақаулық кезінде қоректендіру кернеуін ұстап тұру | 10 ms |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x70мм |
| Датчиктердің түрлері | 0 - 20 mA,4 - 20 mA,4 - 20 mA with HART |
- Бағасы: 1 093 952 ₸

