
- Бар
- Коды:19820
CPX-4AE-I 541484 FESTO - Аналогты модуль
792 808 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-4AE-I 541484
Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: поликарбонат (ДК);арматурасы бар полиамид (ПА)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Аналогтық кірістер, саны | 4 |
| Артикул | 541484 |
| Диагностика | Limit violation per channel, Short circuit input signal, Wire break per channel, параметрлеу қатесі |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | ішкі электронды сақтандырғыш |
| Жай-күй индикаторы | 1 group diagnostics |
| Ғимарат | поликарбонат (ДК);арматураланған полиамид (ПА) |
| Сызықтың макс. ұзындығы | 30 м, Қорғаныспен |
| Макс. токты тұтыну | 50мА |
| Таңбалау | CPX-4AE-I |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қате - қоршаған орта температурасының рұқсат етілген шегінен шығу | ± 0,6 % |
| Конфигурация параметрлері | Behaviour after short circuit,Data format,Forcing per channel,Limit monitoring/channel,Measured value smoothing,Monitoring wire break/channel,Диапазон сигнала на канал |
| Қайталануы | 25 ºC температурада 0,15% |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x50мм |
| Датчиктердің түрлері | 0 - 20 mA,4 - 20 mA |
- Бағасы: 792 808 ₸

