
- Бар
- Коды:19822
CPX-4AE-P-D10 560362 FESTO - Аналогты модуль
967 030 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-4AE-P-D10 560362
Қосылу мүмкіндігі: 4 мм • Қорғау класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V тұрақты ток • Корпус материалы: поликарбонат (ДК);арматурасы бар полиамид (ПА
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Аналогтық кірістер, саны | 4 |
| Артикул | 560362 |
| Диагностика | Limit violation per channel,Sensor limit per channel,параметрлеу қатесі |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Өлшем бірліктері | kPa,mbar,psi |
| Өлшенетін шама | 4х салыстырмалы қысым/2х дифференциалды қысым |
| Жай-күй индикаторы | 1 group diagnostics |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Ғимарат | поликарбонат (ДК);арматураланған полиамид (ПА) |
| Макс. токты тұтыну | 50мА |
| Таңбалау | CPX-4AE-P-D10 |
| Негізгі материал | Пластик |
| Конфигурация параметрлері | Diagnostics delay per channel,Hysteresis per module,Limit monitoring per channel diagnostics,Measured value smoothing per channel,Measurement of relative/differential pressure,Sensor limit diagnostics per channel,Unit of measurement |
| Қосылу | 4 мм |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x55мм |
- Бағасы: 967 030 ₸

