
- Бар
- Коды:19824
CPX-4AE-TC 553594 FESTO - Аналогты модуль
811 140 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-4AE-TC 553594
Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: поликарбонат (ДК);арматурасы бар полиамид (ПА)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Аналогтық кірістер, саны | 4 |
| Артикул | 553594 |
| Диагностика | Limit violation per channel,Wire break per channel,параметрлеу қатесі |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | арнаға арналған ішкі электрондық қорғаныс сақтандырғышы |
| Жай-күй индикаторы | 1 group diagnostics4 channel diagnostics |
| Ғимарат | поликарбонат (ДК);арматураланған полиамид (ПА) |
| Сызықтың макс. ұзындығы | 50 м, Қорғаныспен |
| Макс. токты тұтыну | 30мА |
| Макс. желінің кедергісі | 10 Ом/сым |
| Таңбалау | CPX-4AE-TC |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қате - қоршаған орта температурасының рұқсат етілген шегінен шығу | ± 0,6 % |
| Конфигурация параметрлері | Cold-junction compensation,Limit monitoring/channel,Measured value smoothing,Monitoring wire break/channel,Sensor type per channel,Unit of measurement |
| Қайталануы | 25 °C температурада 0,05% |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x50мм |
| Датчиктердің түрлері | J типі, N типі, R типі,S типі, В типі, Е типі, К типі, Т типі |
- Бағасы: 811 140 ₸

