
- Бар
- Коды:19825
CPX-4AE-U-I 573710 FESTO - Аналогты модуль
867 882 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-4AE-U-I 573710
Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: поликарбонат (ДК);арматурасы бар полиамид (ПА)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Аналогтық кірістер, саны | 4 |
| Артикул | 573710 |
| Диагностика | Limit violation per channel,Overflow/underflow,Overload at input,Short circuit in sensor supply,Wire break per channel,ошибка параметризации |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | ішкі электронды сақтандырғыш |
| Жай-күй индикаторы | 1 group diagnostics4 channel diagnostics |
| Ғимарат | поликарбонат (ДК);арматураланған полиамид (ПА) |
| Сызықтың макс. ұзындығы | 30 м, Қорғаныспен |
| Макс. токты тұтыну | 50мА |
| Таңбалау | CPX-4AE-U-I |
| Салмақ | 46г |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі, жүктеме | 24V ± 2% |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қате - қоршаған орта температурасының рұқсат етілген шегінен шығу | ± 0,3 % |
| Конфигурация параметрлері | Behaviour after overload at input,Behaviour after short circuit,Data format,Forcing per channel,Limit monitoring/channel,Measured value smoothing,Monitoring wire break/channel,Sensor supply active,Диапазон сигнала на канал |
| Қайталануы | 25 ºC температурада 0,15% |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x50мм |
| Датчиктердің түрлері | 0 - 10 V,0 - 20 mA,1-5 V,4 - 20 mA,± 10V,± 20mA,± 5V |
- Бағасы: 867 882 ₸

