
- Бар
- Коды:19826
CPX-4DA 195754 FESTO - Шығыс модулі
213 860 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-4DA 195754
Дискретті шығыс: PNP • Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: поликарбонат (ДК);арматурасы бар полиамид (ПА)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 195754 |
| Диагностика | Short circuit/overload per channel,Төмен кернеу, шығулар |
| Дискретті шығулар, саны | 4 |
| Дискретті шығу | PNP |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | арнаға арналған ішкі электрондық қорғаныс сақтандырғышы |
| Жай-күй индикаторы | 1 group diagnostics4 channel diagnostics4 channel status |
| Ғимарат | поликарбонат (ДК);арматураланған полиамид (ПА) |
| Макс. токты тұтыну | 16мА |
| Таңбалау | CPX-4DA |
| Негізгі материал | Пластик |
| Конфигурация параметрлері | Behaviour after short circuit,Fail-safe mode per channel,Forcing per channel,Idle mode per channel,Module monitoring |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x50мм |
- Бағасы: 213 860 ₸

