
- Бар
- Коды:19831
CPX-8DE-8DA 526257 FESTO - Кіру/шығу модулі
393 360 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-8DE-8DA 526257
Дискретті шығыс: PNP • Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: поликарбонат (ДК);арматурасы бар полиамид (ПА)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 526257 |
| Кірістегі тербеліс уақыты | 3 ms (0.1 ms, 10 ms, 20 ms, параметрленетін) |
| Кіріс сипаттамалары | IEC1131-T2 |
| Диагностика | Short circuit/overload per channel,Төмен кернеу, шығулар |
| Дискретті кірістер, саны | 8 |
| Дискретті шығулар, саны | 8 |
| Дискретті шығу | PNP |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | арнаға арналған ішкі электрондық қорғаныс сақтандырғышы |
| Жай-күй индикаторы | 1 group diagnostics16 channel status |
| Ғимарат | поликарбонат (ДК);арматураланған полиамид (ПА) |
| Макс. модульге кірудің қалдық тогы | 0,7 A |
| Макс. токты тұтыну | 22мА |
| Таңбалау | CPX-8DE-8DA |
| Негізгі материал | Пластик |
| Конфигурация параметрлері | Behaviour after short circuit, Fail-safe mode per channel, Forcing per channel, Idle mode per channel, Module monitoring,Сигналдың кеңею уақыты, Кірістегі контактінің дірілін жою уақыты |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x50мм |
- Бағасы: 393 360 ₸

