
- Бар
- Коды:19833
CPX-8NDE 543813 FESTO - Кіріс модулі
251 350 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-8NDE 543813
Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: поликарбонат (ДК);арматурасы бар полиамид (ПА)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 543813 |
| Кірістегі тербеліс уақыты | 3 ms (0.1 ms, 10 ms, 20 ms, параметрленетін) |
| Кіріс сипаттамалары | IEC1131-T2 |
| Диагностика | Short circuit/overload per channel |
| Дискретті кірістер, саны | 8 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | модульге арналған ішкі электронды қорғаныс сақтандырғышы |
| Жай-күй индикаторы | 1 group diagnostics8 channel status |
| Ғимарат | поликарбонат (ДК);арматураланған полиамид (ПА) |
| Макс. модульге кірудің қалдық тогы | 0,7 A |
| Макс. токты тұтыну | 15мА |
| Таңбалау | CPX-8NDE |
| Негізгі материал | Пластик |
| Конфигурация параметрлері | Behaviour after short circuit, Module monitoring,Сигналдың кеңею уақыты,Кірістегі контактінің дірілін жою уақыты |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x50мм |
| Ауыстыру деңгейі | Сигнал 0: ≥ 11 V,Сигнал 1: ≤ 5 V |
- Бағасы: 251 350 ₸

