
- Бар
- Коды:19834
CPX-AB-1-7/8- DN 571052 FESTO - Блокты монтаждауға арналған плита
659 970 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-AB-1-7/8-DN 571052
Электр қосылымы: 7/8" 5 істікшелі қосқыш • Қорғаныс класы: IP65, IP67 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 571052 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | Sub-D, 9-полюсті, қосқыш |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | CPX-AB-1-7/8-DN |
| Салмақ | 205ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Негізгі материал | алюминий |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Өлшемдері | 65.5x30.5x62мм |
| Электр байланысы | 7/8" 5 істікшелі қосқыш |
- Бағасы: 659 970 ₸

