
- Бар
- Коды:19853
CPX-CEC-M1-V3 3472765 FESTO - Басқару блогы
2 529 465 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-CEC-M1-V3 3472765
Қорғау класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 24 V DC • Корпус материалы: поликарбонат (ДК);арматурасы бар полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ethernet, қосқыш қосқыш | 8 істікшелі,RJ45, Розетка |
| Артикул | 3472765 |
| Құрылғының диагностикасы | Channel and module-oriented diagnostics,Diagnostics memory,Undervoltage/short circuit of modules |
| Қосымша функциялар | электромеханикалық жетектерге арналған Soft motion функциялары,диагностика функциялары |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | 9 істікшелі,CAN-Bus,RJ45 (розетка, 8 істікшелі),Sub-D,қосқыш |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі, гальваникалық оқшаулау | Иә |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Ғимарат | поликарбонат (ДК);арматураланған полиамид (ПА) |
| Макс. токты тұтыну | 85мА |
| Таңбалау | CPX-CEC-M1-V3 |
| Салмақ | 135ж |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі, жүктеме | 24 V,Пневматикасыз: 18 ... 30 V,CPA пневматикасымен: 20,4 ÷ 26,4 V, MPA пневматикасымен: 18 ÷30 V,Midi/Maxi дистрибьюторларымен: 21,6÷ 26,4 V |
| Осьтердің жалпы саны | 31 |
| Негізгі материал | Пластик |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 95%, конденсат түзілмейді |
| Бағдарлама жады | 16 MB пайдаланушы бағдарламасы |
| Конфигурация параметрлері | CODESYS V3 |
| Ақаулық кезінде қоректендіру кернеуін ұстап тұру | 10 ms |
| Конфигурацияны қолдау | CODESYS V3 |
| Бағдарламалау, файлдарды өңдеуді қолдау | Иә |
| Хаттама | CODESYS Level 2EasyIPModbusTCPTCP/IPTCP/IP, EasyIP, Modbus TCP |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 24 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x55мм |
| Өнімге қатысты жарықдиодтар | ERR: контроллер бағдарламасының орындалу уақытының қатесі,M= модиф. / күш бойынша белсенді,PL: жүктеме қуаты,PS: электроника қуаты, сенсор қуаты,RUN: контроллер күйі,SF: жүйелік қате,ТОҚТАТУ: контроллер күйі |
| Бағдарламалау ортасы | CODESYS |
| Бағдарламалау тілі | қосымша CFC,IEC 61131-2 сәйкес,командалар тізімі (STL),құрылымдық мәтін,реттілік функциялар кестесі,функционалдық диаграмма,электрлік байланыс схемасы (LDR) |
- Бағасы: 2 529 465 ₸

