
- Бар
- Коды:19855
CPX-CMAX-C1-1 548932 FESTO - Координаттық бақылаушы
1 277 015 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-CMAX-C1-1 548932
Қорғау класы: IP65 • Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: арматураланған полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 548932 |
| Диагностика | Module-oriented diagnostics,Via local 7-segment display |
| Көрсету | 7 таңбалы |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | жұмыс кернеуіне арналған ішкі сақтандырғыш,ішкі электронды сақтандырғыш, жүктеме кернеуі |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | Festo протоколы бар автобус,кіріктірілген жүктеме кедергісі,сандық |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Осьтер саны | 1 |
| Ғимарат | арматураланған полиамид (PA) |
| Сызықтың макс. ұзындығы | 30 m |
| Макс. модульдер саны | 8 |
| Макс. жүктеме тогы | 2.5A |
| Таңбалау | CPX-CMAX-C1-1 |
| Салмақ | 240г |
| Тізбектегі осьтер | 1 |
| Негізгі материал | Пластик |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 5 - 95%, конденсат түзілмейді |
| Күйді көрсету | Display/Error Axix X,MC Axis X,Power Load, Модуль күйі |
| Ақаулық кезінде қоректендіру кернеуін ұстап тұру | 10 ms |
| Номиналды жұмыс кернеуі кезіндегі ток шығыны | 200 mA |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x55мм |
| Реттеу функциясы | Күш-жігерді бақылау |
- Бағасы: 1 277 015 ₸

