
- Бар
- Коды:19856
CPX-CM-ГЭС 562214 FESTO - Басқару блогы
793 458 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-CM-HPP 562214
Қорғау класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: поликарбонат (ДК);арматурасы бар полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 562214 |
| Құрылғының диагностикасы | Channel and module-oriented diagnostics,Diagnostics memory,Undervoltage/short circuit of modules |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | 1 х розетка, М9, 5 полюсті,CAN-Bus |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Ғимарат | поликарбонат (ДК);арматураланған полиамид (ПА) |
| Макс. токты тұтыну | 80мА |
| Кіруге арналған мекенжайлардың максималды саны | 32 Byte |
| Шығуға арналған мекенжайлардың максималды саны | 32 Byte |
| Таңбалау | CPX-CM-HPP |
| Салмақ | 140г |
| Осьтердің жалпы саны | 4 |
| Негізгі материал | Пластик |
| Конфигурация параметрлері | Forcing of channels,Жүйелік параметрлер |
| Ақаулық кезінде қоректендіру кернеуін ұстап тұру | 10 ms |
| Конфигурацияны қолдау | MMI портативті терминалы |
| Хаттама | FHPP |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x55мм |
| Өнімге қатысты жарықдиодтар | Error,PL: жүктемені қоректендіру |
- Бағасы: 793 458 ₸

