
- Бар
- Коды:19857
CPX-CMIX-M1-1 567417 FESTO - Өлшеу модульдері
731 470 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-CMIX-M1-1 567417
Қорғау класы: IP65 • Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: арматураланған полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 567417 |
| Диагностика | Channel and module-oriented diagnostics |
| Құрылғының диагностикасы | Төмен кернеулі модульдер,Төмен кернеулі өлшеу жүйелері,Жергілікті 7 сегментті дисплей арқылы |
| Көрсету | 7 таңбалы |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | Festo хаттамасы бар CAN bus,сандық |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Осьтер саны | 1 |
| Ғимарат | арматураланған полиамид (PA) |
| Сызықтың макс. ұзындығы | 30 m |
| Макс. модульдер саны | 9 |
| Таңбалау | CPX-CMIX-M1-1 |
| Салмақ | 140г |
| Тізбектегі осьтер | 1 |
| Негізгі материал | Пластик |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 5 - 95%, конденсат түзілмейді |
| Күйді көрсету | Сары жарық диоды = PL (қуат жүктемесі),Қызыл жарық диоды = қате |
| Ақаулық кезінде қоректендіру кернеуін ұстап тұру | 10 ms |
| Номиналды жұмыс кернеуі кезіндегі ток шығыны | 80 mA |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x55мм |
- Бағасы: 731 470 ₸

