
- Бар
- Коды:19858
CPX-CMPX-C-1-H1 548931 FESTO - Позициялау контроллері
883 370 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-CMPX-C-1-H1 548931
Кабель ұзындығы: 30@м • Қорғау класы: IP65 • Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: арматураланған полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 548931 |
| Диагностика | Module-oriented diagnostics,Via local 7-segment display |
| Көрсету | 7 таңбалы |
| Кабель ұзындығы | 30@м |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | Festo протоколы бар автобус,кіріктірілген жүктеме кедергісі,сандық |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Осьтер саны | 1 |
| Ғимарат | арматураланған полиамид (PA) |
| Макс. модульдер саны | 10 |
| Макс. жүктеме тогы | 2.5A |
| Таңбалау | CPX-CMPX-C-1-H1 |
| Салмақ | 140г |
| Тізбектегі осьтер | 1 |
| Негізгі материал | Пластик |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 5 - 95%, конденсат түзілмейді |
| Номиналды жұмыс кернеуі кезіндегі ток шығыны | 80 mA |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x55мм |
- Бағасы: 883 370 ₸

