
- Бар
- Коды:19861
CPX-CTEL-2-M12-5POL-LK 2900543 FESTO - Электрлік интерфейс
678 490 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-CTEL-2-M12-5POL-LK 2900543
Электр қосылымы: M12x1 5 істікшелі қосқыш (2 дана) • Қорғаныс класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V тұрақты ток • Корпус материалы: поликарбонат (ДК);арматурасы бар полиамид (ПА
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2900543 |
| Диагностика | Communication error,Module-oriented diagnostics,Short circuit module,Перегрузка |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Жай-күй индикаторы | PL: жүктемені қоректендірурѕ: электрониканы қуаттандыру, датчиктерді қуаттандырутоптық диагностика1: IO-Link жүйесінің күйі 1Х1 арна: IO-Link жүйесінің күйі 2 арна |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Ғимарат | поликарбонат (ДК);арматураланған полиамид (ПА) |
| Сызықтың макс. ұзындығы | 20 m |
| Макс. токты тұтыну | 65мА |
| Кіруге арналған мекенжайлардың максималды саны | 32 Byte |
| Шығуға арналған мекенжайлардың максималды саны | 32 Byte |
| Таңбалау | CPX-CTEL-2-M12-5POL-LK |
| Салмақ | 110г |
| Негізгі материал | Пластик |
| Конфигурация параметрлері | Diagnostics behaviour,Fail-safe mode per channel,Forcing per channel,Idle mode per channel,Module parameter |
| Ақаулық кезінде қоректендіру кернеуін ұстап тұру | 10 ms |
| Хаттама | IO-Link |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x55мм |
| Электр байланысы | M12x1 қосқышы 5 істікшелі (2 дана) |
- Бағасы: 678 490 ₸

