
- Бар
- Коды:19870
CPX-F8DE-P 2597424 FESTO - Кіріс модулі
863 002 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-F8DE-P 2597424
Жұмыс кернеуі: 24 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2597424 |
| Кіріс сипаттамалары | IEC 61131-2 бойынша, 2 тип |
| Диагностика | Cross circuit per channel, Overvoltage, Process value error, Self-test, Short circuit per channel, Wire break per channel,Коммуникациялар, Шамадан тыс жүктеме, Рұқсат етілген температурадан асып кету |
| Дискретті кірістер, саны | 8 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Жай-күй индикаторы | 1 fail-safe mode protocol active1 group diagnostics8 channel diagnostics8 channel status |
| Сызықтың макс. ұзындығы | 200 m |
| Макс. токты тұтыну | 35мА |
| Макс. әрбір модуль үшін жалпы ток | 0.125A |
| Кіруге арналған мекенжайлардың максималды саны | 6 Byte |
| Шығуға арналған мекенжайлардың максималды саны | 7 Byte |
| Таңбалау | CPX-F8DE-P |
| Қалдық пульсация | Кернеу диапазонында 2 Vpp |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 24 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x55мм |
| Қауіпсіздік функциясы | кіру күйлерін сенімді анықтау және бағалау |
- Бағасы: 863 002 ₸

