
- Бар
- Коды:19871
CPX-FB11 526172 FESTO - шиналық жинақ
794 698 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-FB11 526172
Қорғау класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: поликарбонат (ДК);арматурасы бар полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 526172 |
| Құрылғының диагностикасы | Channel and module-oriented diagnostics,Diagnostics memory,Кернеуі төмен модульдер |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | MicroStyle: 2x M12x1, 5-полюсті,OpenStyle: 5-полюсті терминал блогы,Sub-D қосқышы, 9-полюсті,Sub-D қосқышы, өздігінен орнатуға арналған |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Ғимарат | поликарбонат (ДК);арматураланған полиамид (ПА) |
| Макс. токты тұтыну | 200мА |
| Кіруге арналған мекенжайлардың максималды саны | 64 Byte |
| Шығуға арналған мекенжайлардың максималды саны | 64 Byte |
| Таңбалау | CPX-FB11 |
| Салмақ | 120г |
| Негізгі материал | Пластик |
| Конфигурация параметрлері | Diagnostics behaviour,Forcing of channels, Idle mode characteristics, Signal setup,Ақаулыққа төзімді реакция,Жүйелік параметрлер |
| Конфигурацияны қолдау | ЭСҚ-файл |
| Хаттама | DeviceNet |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x50мм |
| Өнімге қатысты жарықдиодтар | M: модификация, параметрлеу,PL: жүктемені беру,PS: электрониканы беру, сенсорды беру,SF: жүйелік қате |
| Коммуникация түрлері | Change of State,Cyclic,Explicit Message,Polled I/O,Strobbed I/O |
- Бағасы: 794 698 ₸

