
- Бар
- Коды:19873
CPX-FB14 526174 FESTO - шиналық жинақ
794 698 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-FB14 526174
Қорғау класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: поликарбонат (ДК);арматурасы бар полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 526174 |
| Құрылғының диагностикасы | Channel and module-oriented diagnostics,Diagnostics memory,Кернеуі төмен модульдер |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | 2 х М12х1, 5 полюсті,5 полюсті қосқыш,Sub-D қосқышы, 9 полюсті,Sub-D қосқышы, өздігінен орнатуға арналған |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Ғимарат | поликарбонат (ДК);арматураланған полиамид (ПА) |
| Макс. токты тұтыну | 200мА |
| Кіруге арналған мекенжайлардың максималды саны | 32 Byte |
| Шығуға арналған мекенжайлардың максималды саны | 32 Byte |
| Таңбалау | CPX-FB14 |
| Салмақ | 115ж |
| Негізгі материал | Пластик |
| Конфигурация параметрлері | Diagnostics behaviour,Forcing of channels,Signal setup,Ақаулыққа төзімді реакция,Жүйелік параметрлер |
| Конфигурацияны қолдау | ЭСҚ-файл |
| Хаттама | CANopen |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x50мм |
| Өнімге қатысты жарықдиодтар | M: модификация, параметрлеу,PL: жүктемені беру,PS: электрониканы беру, сенсорды беру,SF: жүйелік қате |
- Бағасы: 794 698 ₸

