
- Бар
- Коды:19874
CPX-FB23-24 526176 FESTO - шиналық жинақ
845 830 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-FB23-24 526176
Қорғау класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: поликарбонат (ДК);арматурасы бар полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 526176 |
| Құрылғының диагностикасы | Channel and module-oriented diagnostics,Diagnostics memory,Кернеуі төмен модульдер |
| Қосымша функциялар | оператор модулі үшін қосымша диагностикалық интерфейс,жүйе күйін процесс деректерін пайдаланып көрсетуге болады |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | бұрандалы терминал блогы, IP20,Sub-D қосқышы, 9 полюсті,Sub-D қосқышы, өздігінен орнатуға арналған |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Ғимарат | поликарбонат (ДК);арматураланған полиамид (ПА) |
| Макс. токты тұтыну | 70мА |
| Кіруге арналған мекенжайлардың максималды саны | 14 Byte,32 Byte,64 Byte |
| Шығуға арналған мекенжайлардың максималды саны | 14 Byte,32 Byte,64 Byte |
| Таңбалау | CPX-FB23-24 |
| Салмақ | 115ж |
| Негізгі материал | Пластик |
| Конфигурация параметрлері | Diagnostics behaviour,Forcing of channels,Signal setup,Ақаулыққа төзімді реакция,Жүйелік параметрлер |
| Енгізулер бойынша ескертпе | 14 байт Rx (F23),32 байт RWr (F23),64 байт Rx, RWr (F24) |
| Шығулар бойынша ескертпе | Ry (F23) бойынша 14 байт,RWw (F23) бойынша 32 байт,Ry, RWw (F24) бойынша 64 байт |
| Хаттама | CC-LINK |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x50мм |
| Өнімге қатысты жарықдиодтар | M: модификация, параметрлеу,PL: жүктемені беру,PS: электрониканы беру, сенсорды беру,SF: жүйелік қате |
- Бағасы: 845 830 ₸

